Pas bisedës me Kanye West, Kim Kardashian ka vetëm një qëllim

0

Pas problemeve të ndryshme me partnerin e saj, Kanye West, fokusi i miliarderes Kim Kardashian është që të kujdeset maksimalisht për fëmijët dhe t’i mbrojë ata nga sjelljet e çuditshme të reperit.

39-vjeçarja është kthyer në Los Angeles pas takimit me Kanye-n në Wyoming dhe ka vetëm një prioritet.

“Kim është duke u kujdesur për çdo gjë në jetën e saj nga dita në ditë. Prioriteti i saj është të mbrojë fëmijët. Gjithçka është e vështirë për të”, kanë treguar burime ekskluzive për ‘Hollywoodlife’.

Kujtojmë se pak ditë më parë Kardashian udhëtoi drejt bashkëshortit të saj, për të folur nga afër pas injorimit të reperit të telefonatave të saj.