Pas Kane, Bayerni mund t’ia rrëmbejë edhe një lojtar tjetër Tottenhamit

Picture of INA
INA

30/08/2023

Sipas informacioneve të Sky Sports, lojtari i Tottenham, Eric Dier, është gjithnjë e më shumë pranë FC Bayern ditëve të fundit.

Një transferim i qendërmbrojtësit 29-vjeçar u diskutua më pas në komitetin e transferimeve të Mynihut. Çështja është ende në tavolinë dhe po shqyrtohet nga klubi gjerman, transmeton Gazeta Express.

Anglezi ka kontratë me Spurs deri në vitin 2024. Në përgjithësi, ai ka zhvilluar 361 ndeshje dhe ka shënuar 13 gola.

Gjithashtu një shtysë drejt Bayernit mund të jetë fakti se Dier dhe Harry Kane janë miq të ngushtë, pasi ata kanë luajtur për Tottenham Hotspur për vite me radhë.

TË FUNDIT
3 orë
Ky flamur ka çartur mediumin serb, kjo ndodhi në ndeshjen Itali – Shqipëri, mbi 50 mijë shqiptarë (FOTO)
12 orë
Bajrami ia theu rekordin rusit, goli i shqiptarit më i shpejti në historinë e Kampionatit Evropian
12 orë
Gjimshiti flet hapur pas ndjeshjes, çfarë nuk shkoi mirë?
12 orë
Selektori i Italisë: Duhej ta kishim ndëshkuar më shumë Shqipërinë
13 orë
Sylvinjo i zhgënjyer nga humbja, por thotë se Kombëtarja ende ka për të bërë

ME TE LEXUARA

18 orë
Strugani i famshëm me shqiponjën në fytyrë ndezë atmosferën në Dortmund (FOTO)
3 orë
Ky flamur ka çartur mediumin serb, kjo ndodhi në ndeshjen Itali – Shqipëri, mbi 50 mijë shqiptarë (FOTO)
1 ditë
EURO 2024/ Shqipëri – Itali, si priten të rreshtohen skuadrat
17 orë
“Në shtëpi fiton gruaja... por sot fiton Italia”, çifti italo-shqiptar 'përplasen' për ndeshjen
1 ditë
Mes urrejtjes dhe arrogancës nacionaliste: si lindi Kampionati Evropian i futbollit
17 orë
Spanja tregon “muskujt” në grupin e kuqezinjve, mposhtin kroatët
1 ditë
De Biasi bën prognozën e ndeshjes Itali-Shqipëri, lartëson tre nga kuqezinjtë tanë
15 orë
Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

shqiptaret plisa tifozet kuq e zi

Ky flamur ka çartur mediumin serb, kjo ndodhi në ndeshjen Itali – Shqipëri, mbi 50 mijë shqiptarë (FOTO)

bajrami

Bajrami ia theu rekordin rusit, goli i shqiptarit më i shpejti në historinë e Kampionatit Evropian

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti flet hapur pas ndjeshjes, çfarë nuk shkoi mirë?

spaleti

Selektori i Italisë: Duhej ta kishim ndëshkuar më shumë Shqipërinë

sylvinjo silvinjo

Sylvinjo i zhgënjyer nga humbja, por thotë se Kombëtarja ende ka për të bërë

bajrami

Bajrami: Është një ëndërr të luaj për Shqipërinë, Italia ekip i madh

bajrami gol

Kuqezinjtë munden me përmbysje nga Italia

bajrami

Italia në epërsi në pjesën e parë, Shqipëria e para tundi rrjetën

Goli i Bajramit ndaj Italisë, më i shpejti në histori të Evropianeve (VIDEO)

INFO

NA NDIQ