Pas kërkesave të shumta nga fansat, familjarët e Luizit hapin fondacion për të

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

19/03/2023

Luiz Ejlli, është banori i Big Brother Albania, i cili ka marrë zemrat e shumë shikuesve.

Ai është kthyer në një fenomen, jo vetëm për shqiptarët, por edhe me gjerë, përcjell lajmi.net.

Ky banor, po pranon shumë dhurata nga përkrahësit e biznese të ndryshme.

Së fundmi, një familjari i tij ka njoftuar se është hapur një fondacion për të, i cili do të menaxhohet nga familjarët e Luizit.

“Mbas kërkesave të shumta dashamirëse që kemi marrë nga të gjithë fansat e Luizit kemi hapur këtë gofoundme për Luizin që menaxhohet nga në familjarët e tij. Ky është i vetmi gofoundme për Luzin”, ka shkruar ai./Lajmi.net/

TË FUNDIT
1 min
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
1 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
1 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
2 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
11 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

ME TE LEXUARA

1 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
1 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
1 min
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
23 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
23 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
20 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
17 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

INFO

NA NDIQ