Pas Kumanovës dhe Shkupit, grupi Lev Tahor përfundon në Ohër

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

Anëtarët e grupit hebre Lev Tahor aktualisht gjinden në Ohër në fshatin Gorno Lakocerej.

Ky është qyteti i tretë në të cilin janë vendosur që kur kanë arritur në vend, sepse nuk u mirëpritën. Nga SPB Ohër për TV21 theksojnë se deri më tani nuk ka pasur ankesa nga ana e qytetarëve të lagjeve në të cilën ato janë vendosur.

Ndryshe ky grup përcillet nga MPB Shkup dhe jo nga Sektorët e brendshme të qyteteve.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ