Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INA
INA

25/02/2024

Sara Karaj, Julia Iliriani dhe Silvi Forte janë tre banorët e rinj që futen në shtëpinë Big Brother VIP3.

Të pyetur se kush u pëlqen deri tani brenda shtëpisë, Julia tha Roza, por ka një mospëlqim të fortë për ata që shajnë dhe bullizojnë. Sara nuk dha emra, ndërkohë që Silvi u shpreh Erjola.

Ledioni: Kush të pëlqen dhe kush nuk të pëlqen brenda shtëpisë deri tani?

Julia: Personalisht nuk njoh asnjë. Do ti flas sot në darkë ato dy njohje të vogla. Personalisht më pëlqen Roza dhe nuk më pëlqejnë të gjitha ata dhe ato që bullizojnë të tjerët.

Sara: Më pëlqejnë të gjithë. Nuk kam një te përcaktuar dhe dua t’u lë kohë që t’i njoh të gjithë

Ledioni: Dikush që pëlqen më shumë?

Sara: S’mund ta them.

Ledioni: Mirë, Sara. Më pëlqen. Vetëm gjëra të bukura presim nga ty? Silvi, single? Aty ka edhe cuna të tjerë single. Kush të pëlqen kush jo?

Silvi: Mua më pëlqejnë vetëm vajzat, fillojmë nga Erjola. Më pëlqen për pamjen. Më pëlqen Ledjona…

Ledioni: Mirë, kur të hysh aty brenda bëheni “Bonny & Klyide”, ju të dy kundër gjithë botës.

Silvi: Jo, jo…

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jetmiri egla

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

erjola egla

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni (FOTO)

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ