Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

INA
INA

06/12/2023

Ashtu papritur, një ditë më parë morëm vesh se ylli shqiptar Dua Lipa i ka dhënë fund romancës me regjisorin Romain Gavras, pas 8 muajsh lidhje.

Ishte ‘The Sun’ e cila bëri të ditur lajmin nga burime të afërta me ish-çiftin. Ndërsa në rrjet po qarkullojnë thashetheme se artistja ka nisur një romancë të re me këngëtarin dhe tekstshkruesin, Omar Apollo. Fansat e Duas mendojnë se dyshja po kalojnë shumë kohë bashkë.

Dyshimet kanë lindur nga disa fotografi të dyshes, ku shfaqen duke u larguar bashkë nga aftër party i Balenciaga-s. Nga pamjet dyshja duken të buzëqeshur ndërsa kujtojmë se më herët Apollo ka deklaruar se është homoseksual.Top24

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ