Pas ndarjes nga i dashuri, ku po gjen ngushëllim Dua Lipa

Ajo dukej mjaft elegante në një veshje tërësisht të zezë teksa doli pranë shtëpisë së saj në Londër të premten me shoqen, Sarah Lysander.

Besohet se Sara dhe i dashuri i saj Bashir Arab Sanchez janë zhvendosur në shtëpinë e Duas për të jetuar me të pas ‘ndarjes’ nga Anwar Hadid.

Dua u pa e veshur me pantallona të zeza, poshtë një xhakete me varëse zinxhirësh argjendi.

Ajo i la flokët e saj të lirshme dhe dukej se kishte veshur një pallto delikate, ndërsa vendosur mbante edhe aksesorë me një palë vathë rrathë argjendi.

Dua nxori një çantë me një print argëtues në pjesën e përparme. Sarah dhe i dashuri i saj Bashir u panë duke mbërritur në shtëpi tek Dua me qenin e tyre pas një udhëtim pazari këtë javë, pasi Sara shihej duke shkarkuar makinën e tyre.

Sarah është shoqja më e mirë e Duas dhe shihet shpesh me të në rrjetet e saj sociale. Në fillim të kësaj jave, ylli i pop-it hëngri një copë pica të shijshme ndërsa ishte jashtë me shoqen e saj Sarah, gjithashtu 26-vjeçare, në foto të cilat ajo i postoi në Instagram.

Dua shkroi: “kjo është amoreeeeeeee” dhe shtoi pica dhe emojime zemër të kuqe.

Ylli i pop-it ishte veshur me stilin e saj të zakonshëm argëtues dhe të çuditshëm, e veshur me një xhaketë të thurur jeshile me një jakë.

Pjesa kishte njolla blu të lehta dhe të bardha në të, dhe ajo mbante një çantë të përshtatshme mbi supe. Këngëtarja e “Future Nostalgia” kishte lënë flokët e saj të errët në një pjesë anësore me një pjesë të tyre të tërhequr pas.

Ajo vendosi edhe vathë me rrathë argjendi të përmasave mesatare, të cilat i përshtatnin fytyrës së saj të grimuar në mënyrë të përsosur.