Pas ndarjes nga Ledri, Sara Hoxha “si një yll” për një reper të njohur

INA
INA

13/11/2023

Një ndër çiftet më të përfolura të shoëbizzit, Ledri Vula dhe Sara Hoxha prej kohësh janë në qendër të vëmendjes në media, për shkak të lajmeve që kanë dalë se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Sara është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto nga përditshmëria e saj, ndërsa së fundmi ka treguar se së bashku me vajzën e saj ka udhëtuar drejt Gjermanisë.

Së fundmi, ajo ka publikuar në llogarinë e saj të rrjetit social “Instagram” një foto, teksa ajo se çfarë tërhoqi vëmendjen e publikut ishte një koment i reperit të njohur italian, Luçiano, i cili i ka komentuar disa yje Sarës.

Ndonëse nuk dihet qartë marrëdhënia e tyre, ata e ndjekin njëri-tjetrin në “Instagram”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ