Pas përjashtimit të Sarës, një tjetër përplasje fizike në shtëpinë e BBV3?

INA
INA

09/03/2024

Një përplasje e fortë ka ndodhur mes Ilnisës dhe Eglës në shtëpinë e BBV3.

Ilnisa nuk e priti mirë këtë gjë dhe iu kthye me ofendime, ku e quan atë “krijesë e mjerë”.Ilnisa: Mos e zër emrin e vajzës në gojë o krijesë e mjerë.

Egla: Çfarë ke, para dy ditësh më ke thirrur me emrin e vajzës.

Ilnisa: O krijesë e mjerë, o njeri i rënduar.

Egla: Çfarë ke, kush ta shau vajzën?

Ilnisa: Të ishin gratë si ty…

Egla: Të ishin gratë si ty do ishte një dramë e madhe.

Ilnisa: Ti je më keq se fjalët që më thua. Merre pasqyrën dhe shihe veten.

Në një përplasje tjetër mes të dyjave, ka pasur dhe një konfrontim fizik.

Ilnisa: Po ç’të të prek unë ty, shiko si je ti? Unë di që nuk preket banori duke bërë rënkime të tilla. Ajo më gjuajti me bluzë në fytyrë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ