Pas reagimeve të shumta për fejesën me 50 vjeçarin, Adelina publikon foto nga shtrati… (Foto)

0

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

E sot ajo bëri një provokim tjetër duke publikuar kështu një foto në të cilën shihet e shtrirë…