Pas refuzimit të Encës për rolin në filmin e tij, Bes Kallaku flet për herë të parë në ZEMËR LUANA

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/01/2023

Një tjetër natë e mbushur me plot të papritura, sfida, por edhe shumë të qeshura ka qenë kjo e dielë në emisionin “Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës.

Sigurisht tashmë është kthyer në traditë që çdo episod të mbyllet me pyetje të forta, jo vetëm për të ftuarit, por edhe për kapitenët.

Këtë herë është përzgjedhur që pjesëmarrësit duhet t’i përgjigjen pyetjeve ose duhet të bëhen pis me torta.

Ndonëse kapitenit të Luanve të Kuq, Bes Kallakut i është bërë një pyetje, për të cilën nuk ka ngurruar të përgjigjet. Pas publikimit të filmit Falco Bes Kallaku, i ftuar në “Shiko Kush Luan” ka bërë një koment aspak të këndshëm për Encën, e cila ja ka pasuar e ftuar sërish në “Shiko Kush Luan” duke treguar se ka refuzuar ftesën e tij për në film, pasi kishte pranuar ftesën e Ermal Mamaqit dhe asokohe është shprehur se nuk do të bashkëpunonte kurrë me Bes Kallakun.

Nisur nga kjo histori, Besi është pyetur si qëndron marrëdhënia e tyre dhe nëse do ta ftonte sërish për një bashkëpunim nëse do të bënte sërish një film.

Besi ka treguar se me Encën nuk ka patur asnjë komunikim që prej asaj kohe, ndonëse është i hapur për bashkëpunime me çdo personazh shqiptar dhe madje do e ftonte edhe Encën sërish.

TË FUNDIT
3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
1 ditë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
5 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
3 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ