Pas shumë kohësh, Ledri Vula e Getoar Selimi shihen së bashku

Dy reperët e njohur, Ledri Vula dhe Ghetto Geasy janë parë të shoqëruar me njëri-tjetrin, pas shumë vitesh. Kjo dëshmon se dyshja kanë marrë një hap për të rikuperuar raportin e tyre miqësor dhe kolegial.

Ledri Vula fillimisht ishte pjesë e labelit Baba Stars, të Getoar Selimit, deri kur u largua përkohësisht nga muzika, në vitin 2012.