Pas spektaklit mbrëmë, Olta Gixhari qan me dënesë: Nuk e di a dua të vazhdoj më këtë garë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/02/2023

Dita e së mërkurës nuk ka nisur mirë për aktoren Olta Gixhari.

Ajo ka shpërfaqur një gjendje të rënduar emocionale, një ditë pasi mori një video-mesazh nga djali i saj, Amar.

Në mëngjes, Gixhari ka shpërthyer në lot duke u shprehur se nuk e di nëse është në gjendje që ta vazhdojë më tutje garën.

“Nuk e di a dua të vazhdoj më”, ka thënë mes të tjerash aktorja e njohur.

Kjo gjendje e saj vjen për shkak edhe të disa prej banorëve të tjerë, për të cilët ajo është shprehur se ia kanë arritur qëllimit që ta nxjerrin nga vetja.

Që nga nisja e Big Brother VIP Albania, Olta njihet si një prej banoreve më të forta dhe të zhurmshme të edicionit të dytë të këtij formati.

TË FUNDIT
2 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
5 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
11 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
14 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
23 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

14 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
11 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
5 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
2 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
2 ditë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
2 ditë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ