Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

ina-online
ina-online

03/12/2023

Aktori i humorit Julian Deda ka postuar një video në faqen e tij zyrtare të Instagramit ku është rikthyer me emisionin e tij “99% nga Jul Deda”.

Kujtojmë që me datën 24 nëntor babai i tij, Zef Deda, ndërroi jetë.

Juli disa ditë pasi aktori i madh Zef Deda nderroi jetë, postoi një foto me mamanë dhe vëllain e tij ku shkruan se porosia e fundit nga babai i tij ishte që të ishin të qeshur gjithmonë.

Hapja e emisionit ishte ndryshe nga Juli këtë herë. Ai ia kushtoi atë babait të tij:

Fati e deshi që këte emision ta nis krejt ndryshe sot, jeta kështu qenka, plot të papritura. Ai përfundimisht nuk ishte vetëm i joni, por i të gjithëve. Faleminderit Zef Deda, është nder i madh të jesh biri yt. Kam dëshirë që sot të zbatoj porosinë e tij të fundit “Ju du t’qeshun”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

juli luizi

Juli i ka dy llafe për Luizin (video)

vajzat bbv big brother vip

Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

bardhi

Motra e Bardhit refuzoi të takoj Sarën

Albi Nako

Albi Nako akuzohet për bullizëm, ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

graciano romeo

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano tagani

Ky është i eliminuari i mbrëmshëm nga Big Brother Vip Albania, u largua pa përshëndetur asnjë banor

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

INFO

NA NDIQ