Pasi Atdheu u nda nga ajo, Xhuli bën veprimin që askush nuk e priste

Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/02/2023

Atdheu mbrëmë vendosi që t’i jap fund lidhjes që kishte krijuar brenda Big Brotherit me Xhulin.

Pas situatës së krijuar, Atdheu ka vendosur që t’i jap fund lidhjes aty brenda me Xhulin.

E Xhuli pas kësaj është shprehur se i dhemb ky vendim i Atdheut, por ajo tha se do ta respektojë atë.

“Më dhemb vendimi që mori Atdheu, por e respektojë”, u shpreh ndër të tjera Xhuli.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

INFO

NA NDIQ