Kiara sjell pamje, ja momenti emocionues kur kuptoi se do të bëhet nënë e një vajze

Picture of INA
INA

24/11/2023

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, konfirmuan ditën e djeshme (e mërkurë) se do të bëhen prindër për herë të parë.

Këtë e zbuloi artisti shkodran me anë të një projekti të ri që solli të titulluar “Frymë”.

I njëjti në këngën e re ka përmbledhur të gjitha momentet, nga ai kur kuptoi se do të bëhet baba e deri te gjinia e foshnjës.

Ata kanë realizuar edhe një ‘Baby Shower’, ku zbuluan se do të mirëpresin një vajzë.

Kiara ndërkohë ka sjell një tjetër video, duke treguar pak më shumë nga festa me miqtë e familjen.

“Si fillim, donim t’ju falënderonim për secilin prej jush për çdo urim”, nis postimi i Titos.

“Këto janë disa momente nga festa e gjinisë së bebit, falënderoj gjithashtu të gjithë ata që e bën të mundur këtë event dhe të gjithë të afërmit që ishin prezent”, theksoi mes tjerash 28 vjeçarja.

Dyshja u njohën në BBVA dhe po në atë format nisi lidhja e tyre e dashurisë.

TË FUNDIT
10 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
12 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
12 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
12 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
14 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
1 ditë
“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale
22 orë
Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)
14 orë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
14 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
12 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
2 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ