Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

INA
INA

04/03/2024

Lajmi ekskluziv  lidhur me romancën mes reperit të njohur Azet dhe konkurrentes së ‘BBV3’ Erjola Doçit, siç duket ‘nxorri sheshit’ çiftin.

Dhe pse ende nuk ka një konfirmim prej dyshes, ose të paktën prej Azetit i cili është jashtë shtëpisë dhe me siguri është në dijeni për lajmet që qarkullojnë në rrjet, një dron i çuar në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’ ditën e sotme për Erjolën, ka ngritur më shumë dyshimet.

‘Je më e mira! The king of BBV3. E❤️A’- shkruhej mbi të. Kush është ‘A’ vallë? Mos ndoshta tani që iu zbulua romanca Azeti i ka nisur dron Erjolës?

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ