Pasi lançoi linjën e saj të rrobave të banjës, Kiara Tito akuzohet nga brandi për kopjim. Reagon moderatorja

Picture of INA
INA

04/07/2023

Që pas pjesëmarrjes në spektaklin e Big Brother VIP”, Kiara Tito është kthyer në emrat më të komentuar në showbizin shqiptar.

E teksa moderatorja tashmë po realizon ëndrrat e saj, tashmë ajo është nën moderimin e reality show-t ‘Kepit të VIP-ave”.

Së fundmi ajo krijoi dhe brandin e saj të rrpbave të banjës, e cila ngjalli goxha polemika në rrjet. Moderatorja po akuzohet nga brandi se e ka kopjuar koleksionin e saj të rrobave të banjës dhe se tashmë po përballet me një çështje gjyqësore.

E pas kësaj, i menjëhershëm ka qenq dhe reagimi i Kiarës e cila ka thënë për “Top Channel” dhe se e gjitha është një gënjeshtër dhe se nuk është kontaktuar nga asnjë brand veshjesh për kopjim stili apo dizajni.

Ajo pohoi se kjo është një linjë që është dizenjuar dhe qepur enkas për brandin e saj.

TË FUNDIT
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
14 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

8 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
8 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
24 orë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
8 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
24 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
22 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
21 orë
Pesë finalistët e BBVA3
21 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
21 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ