Pasi ndau rrugët me Dafinën, DJ Geek bëhet me këngëtaren e njohur kosovar (FOTO)

INA
INA

05/10/2023

Pak kohë pasi përfundoi bashkëpunimin profesional me Dafinën me të cilën ishte edhe në një lidhje që mori fund, DJ Geek ka konfirmuar se do të jetë pjesë e ekipit të artistes shqiptare, Loredana Zefi.

Me një postim në Instastory të projektit të saj muzikor, Geek konfirmon zërat duke na lajmëruar se së shpejti do të sjellin surpriza me reperen Loredana Zefi.

Interesant është fakti se dy ish-at respektiv të Geek dhe Loredanës, Dafina dhe Mozzik po sjellin këngë bashkë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

valbona

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INFO

NA NDIQ