Pasi u bënë prindër për herë të parë, ndahen Fero dhe Arbenita?

Çifti shumë i dashur nga publiku, Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë me datë 24 prill. Modelja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina.

Që nga ai moment dyshja ka shijuar çdo moment me të bijën, duke e ndarë edhe në rrjetet sociale me fansat.

Mirëpo së fundmi duket se diçka ka ndodhur mes tyre, pasi çifti nuk ndiqen më dhe kjo ka ngjallur dyshimet se marrëdhënia e tyre është prishur.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta pas veprimit të çiftit, por gjithçka mbetet për t’u parë në vijim./abcnews.al