Pasi u panë bashkë në Gjilan, Arbenita thotë se po divorcohet nga Fero

ina-online
ina-online

23 Gusht, 2023

Fero dhe Arbenita vazhdojnë të jenë temë e mediave shqiptare.

Së fundi ata u “kapën mat”, në Gjilan.

E teksa dolën zëra për ribashkimin e tyre, ka ardhur edhe një reagim i Arbenitës.

Modelja si për t’i hedhur poshtë zërat, konfirmoi shkurorëzimin nga reperi.

Përmes një postimi në ‘TikTok’, ajo dha mesazhin ndaj fansave.

“Une qe po divorcohem duke i pa kerret qe po marrin nuse kete vere”, ishte mbishkrimi duke konfirmuar ndarjen nga reperi.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo

Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

megi-pojani

Megi Pojani puthë në buzë këtë person special

olta-gixhari

Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

sinan-vllasaliu1

Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me 24 mijë e 270 euro e 98 centë

Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INFO

NA NDIQ