Pasi u shpall personazhi i vitit 2017, Ledri Vula zbulon arsyen që e bashkoi me Noizy-n[VIDEO]

Ashtu siç e mësuam Ledri Vula u shpall personazhi i vitit nga Prive.

Projekte të shumta muzikore në numër dhe suksese të mëdhaja në karrierë, këto duket se kanë qenë karakteristikat kryesore që Ledri të ishe i përzgjedhuri i Prive.

Reperi u përfol edhe për jetën personale e po ashtu një ndryshim që ishte në qëndër të vëmendjes së publikut ishte raporti i veçantë dhe bashkëpunues së fundmi me dikuar armikun e tij të përbetuar në muzikë, Noizyn.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, Ledri rrëfen se çfarë i bashkoi ata të dy, që dikur iu përkisnin grupeve rivale: Ledri në Baba Stars e Noizy në OTR.

“Është muzika dhe fansat tanë të përbashkët që na lidhën. Këngën e kemi realizuar shumë lehtë, ka qenë e shpejtë dhe e thjeshtë”, thotë Ledri. /Medial/

https://vimeo.com/249488645