Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP

Picture of ina-online
ina-online

25/05/2024

Këngëtarja e njohur Elsa Lila ndërpreu zyrtarisht rrugëtimin e saj në reality show-n “Ferma VIP”, pas një periudhe të veçantë dhe intriguese brenda fermës.

Elsa nuk ishte thjesht një konkurrente e zakonshme, por përkundrazi, mbajti një rol të fshehtë si person i infiltruar nga vetë Agai.

Qëllimi i saj ishte të sjellë tension dhe të prishë qetësinë e pjesëtarëve të tjerë të shtëpisë, duke iu shtuar ashtu reality show-it një element surprizë dhe strategjie të re.

Zbulimi i rolit të saj u bë i njohur për të gjithë fermerët përmes një klipi të shfaqur nga prezantuesja Fjoralba Ponari. “Elsa ka qenë e infiltruara e Agait. Ajo ka pasur një mision që në ditën e parë që ka hyrë në fermë”, tha Ponari, duke lënë të gjithë pjesëmarrësit në habi dhe ndjenja të përzier.

TË FUNDIT
3 orë
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno
4 orë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
23 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
1 ditë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
2 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ME TE LEXUARA

1 ditë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
23 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
4 orë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
3 orë
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

LEXO MË SHUMË

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

rike roci

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

INFO

NA NDIQ