PD publikon videon: Rama pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin

0

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka shpërndarë një video kur Rama premtonte mbylljen e kazinove, teksa tashmë 8 muaj para zgjedhjeve do i hapë në disa zona të Tiranës.

Bardhi thotë se Rama e shkeli premtimin e dy viteve më parë, teksa heshtja e tij tregon qartë se është në pazar të pistë me botën e krimin që menaxhin kumarin.

Ai i bën apel qytetarëve që kur ta dëgjojnë Edi Ramën herë tjetër duke premtuar diçka, t’i heqin vizën pasi

STATUSI NGA GAZMENT BARDHI

Çfarë e detyroi Edi Ramën të shkelë edhe premtimin kundër kumarit?

Heshtja e tij për të dhënë shpjegime për këtë çështje, tregon se ai është në pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin.

Kur të dëgjoni herë tjetër Edi Ramën duke premtuar diçka, kujtoni edhe mashtrimin me bixhozin dhe hiqjani vizën! Është gënjeshtar 👇

Çfarë e detyroi Edi Ramën të shkelë edhe premtimin kundër kumarit? Heshtja e tij për të dhënë shpjegime për këtë çështje, tregon se ai është në pazar të pistë me botën e krimit që menaxhon kumarin. Kur të dëgjoni herë tjetër Edi Ramën duke premtuar diçka, kujtoni edhe mashtrimin me bixhozin dhe hiqjani vizën! Është gënjeshtar 👇

Gepostet von Gazment Bardhi am Freitag, 11. September 2020