PDSH hapi zyrat në Likovë

0

PDSH po vijon takimet me strukturat e saj në komunën e Likovës. Zëdhënësi i kësaj partie, Bekim Fazliu ka publikuar fotografi në rrjetin social facebook, ku ka shkruar për hapjen e zyrave të PDSH-së në degën e kësaj partie në komunën e Likovës. Këto aktivitete janë pjesë e takimeve të kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi me strukturat e kësaj partie. Ai së fundi ka zhvilluar disa takime në rajonin e Pollogut, ku ka takuar aktivistë dhe strukturat partiake.

Gepostet von Bekim Fazliu am Samstag, 2. November 2019