PDSH-ja tubimin final në Tetovë: Të dielën festohet fitorja e Pendarovskit (VIDEO)

0

Partia Demokratike SHqiptare sonte mbajti Tubimin permbylles per zgjedhjet presidenciale me nje tubim madhështorë në Tetovë.

PDSH keto zgjedhje perkrah Stevo Pendarovskin si kandidat i perbashket qeveritar bashke me LSDM, BDI dhe Alternativen.

Ne kete tubim Menduh Thaçi ne fjalimin e tij tha se kandidaturen e Stevo Pendarovskit e perkrah Amerika, BE, dhe Nato dhe se shqiptaret duan ti ecin proceset perpara pasiqe cdo vote tjeter shkon ne dem te shqiptareve.

Ja edhe video nga tubimi i PDSH ne Tetove: