Pep Guardiola zbulon planet për të ardhmen e tij

Picture of INA
INA

24/05/2023

Pep Guardiola ka konfirmuar se nuk do të largohet nga Man City në asnjë rast në fund të sezonit aktual.

Trajneri spanjoll është shpallur kampion i Anglisë pasi mposhti Arsenalin në luftën për titull në një sezon mjaftë të vështirë, ndërsa është edhe në finale të Ligës së Kampionëve ku do të ballafaqohet me Interin.

“Do të qëndroj në Manchester City sezonin e ardhshëm, nuk po mendoj të largohem nga klubi, do të qëndroj këtu me siguri.”, tha Guardiola.

Në finalen e 10 qershorit në Ligën e Kampionëve, Guardiola do ta kërkojë këtë trofe për herë të parë më Cityn pas shumë viteve investime të mëdha në klub më synimin për ta fituar pikërisht këtë trofe.

TË FUNDIT
17 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
20 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
20 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
20 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
20 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

20 orë
Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë
20 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
20 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
20 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
20 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
17 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ