Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

Picture of INA
INA

08/06/2023

Yjet botërorë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të mbajnë koncerte në Tiranë për herë të parë.

Enrique do ta mbajë koncertin më 30 qershor, derisa Ricky më 20 korrik, ka njoftuar kryeministri shqiptar Edi Rama në Facebook.

Artistët latinë njihen për shumë hite botërore.

“Bailamos”, “Hero”, “Subeme la radio” e “Ring My Bells” janë ndër hitet më të njohura të Enrique Iglesias, ndërkaq “Livin’ La Vida Loca”, “Maria”, “Adrenalina” e “Vente pa’ ca” ndër më të dëgjuarat të Ricky Martin.

TË FUNDIT
2 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
11 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
11 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
14 orë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

ME TE LEXUARA

2 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
1 ditë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
1 ditë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
16 orë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
16 orë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
15 orë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

meriton romeo

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

ilnisa meritoni

Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

egla

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Egla Big brother

Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

INFO

NA NDIQ