Për shkak të keqkuptimeve në trafik, sulmohet 30-vjeçari nga Llaca e Tetovës

INA
INA

29 Qershor, 2023

Nëntëmbëdhjetë vjeçari H.H. (30) nga Laca e Tetovës, dje (28-qershor) në ora 13:30 në SPB Tetovë ka raportuar se një orë më parë në rrugën “Todor Cipovski-Merxhan” në Tetovë është sulmuar fizikisht nga personi F.F. (25) nga Tetova për shkak të keqkuptimeve të tyre në trafik. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.Pa Censurë

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5169

Taravari: Lëvizja BESA ka rritje të elektoratit

spartak

Ngjela: Të mbyllen me ligj televizionet që ftojnë antishqiptarë në studio!

vmro-mickoski

Kuzeska: Mickoski është kopje e Gruevskit

gjykata-kushtetuese

Gjykata Kushtetuese nuk vlerëson kushtetutshmërinë e Marrëveshjes së Prespës

Gruevski Mickovski

Gruevski i kërkon anëtarësisë të mos i besojnë Mickoskit

kurti me sanxhak dhe lugine

Kurti priti një delegacion të përfaqësuesve politikë të boshnjakëve dhe të shqiptarëve në Serbi

haradinaj-kurti

Haradinaj me akuza të reja: Kurti është shoqëruar me vajzën e ministrit të Millosheviqit

Fatmir Mexhiti

Mexhiti në OKB: Përgjigjja kolektive në kohë pandemie ndërton sistem shëndetësor rezistent

taulant balla

Ligji për shtetësinë, Balla: Qytetarët e Kosovës dhe të Maqedonisë së Veriut të mos testohen

INFO

NA NDIQ