“Për ty botën”, Bora Zemani feston sot ditëlindjen, Donaldi i bën urimin e veçantë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/01/2023

Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më bukuroshe të ekranit dhe shumë e komentuar në media e rrjete sociale.

Ajo feston sot 31-vjetorin e lindjes dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte urimi i ëmbël nga i dashuri i saj, Donald Veshaj.

Pak pas mesnate Donaldi postoi një Insta Story në Instagram, ku krahas fotos së Borës ka shkruar: “Për ty botën. Gëzuar ditëlindjen shpirt.”

SIç duket nga rrjetet sociale të çiftit, dyshja kanë zgjedhur të kalojnë ditëlidjen në një vend malor të shoqëruar nga miq të ngushte, siç është Semi Jaupaj.

Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë çifti më i përfolur i momentit, historia e të cilit u vu në qendër të vëmendjes së publikut me pjesëmarrjen e aktorit në “Big Brother VIP Albania”./Albeu.com.

TË FUNDIT
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
24 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
24 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
22 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ