Përballet me një person të rrezikshëm gjatë provave, çfarë ndodhi me Duan?

Picture of ina-online
ina-online

02/07/2024

Këngëtarja e mirënjohur me origjinë shqiptare ka qenë pjesë e festivalit më të madh britanik Glastonbury Festival, me një performancë të shkëlqyer, e cila la pa fjalë një turmë të madhe në skenën e famshme Piramidale të festivalit.

Mirëpo siç duket jo çdo gjë i ka shkuar siç duhet Duas gjatë koncerit.

Kjo pasi, siç raporton “The Sun”, këngëtarja ka qenë në dhomën e provës teksa aty është përballur me një person të rrezikshëm.

Ai ka shkuar në vendin ku ndodhej Dua Lipa dhe u përpoq të shëtiste në hapësirën e provave gjatë xhirimeve por në mënyrë të menjëhershme ndërhyri sigurimi duke i kërkuar të largohej.

TË FUNDIT
7 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
8 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
8 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

8 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
8 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
7 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ