Përdhunoi adoleshenten shqiptare në Greqi, dënim me burg për 53-vjeçarin

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/01/2023

Gjykata greke ka shpallur fajtor dhe ka dënuar me 4.5 vite burg biznesmenin 53-vjeçar që ka ngacmuar seksualisht dhe ka përdhunuar në mënyrë të vazhdueshme adoleshenten shqiptare gjatë periudhës 2017-2018.

Sipas denoncimit të shqiptares, abuzimi seksual ka nodhdur në kohën kur kjo e fundit trajnohej si praktikante te biznesi i 53-vjeçarit grek.

Sakaq nga ana e tij 53-vjeçari mohon akuzat, teksa thotë se nuk ishte në dijeni të moshës së të resë, duke thënë se ajo dukej si grua e rritur në trup.

Ai thkesoi se çdo gjë ka ndodhur me dëshirën e adoleshentes dhe se lidhja e tyre nuk ishte e fshehtë, pasi ata frekuentonin vende publike bashkë./Albeu.com/

TË FUNDIT
5 orë
Konsullata e Kosovës në Nju Jork, shënoi 25-vjetorin e Çlirimit të Kosovës
5 orë
Kosova me 10 medalje në finalen e NEO - shkencës në New Jersey, këta janë fëmijët heronjë
9 orë
“8 milionë euro i kam për shpenzime personale”/ Gazetari i njohur tregon rastin e një shqiptari që kishte habitur policinë në Dubai
21 orë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë
2 ditë
Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

ME TE LEXUARA

5 orë
Konsullata e Kosovës në Nju Jork, shënoi 25-vjetorin e Çlirimit të Kosovës
21 orë
Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë
9 orë
“8 milionë euro i kam për shpenzime personale”/ Gazetari i njohur tregon rastin e një shqiptari që kishte habitur policinë në Dubai
5 orë
Kosova me 10 medalje në finalen e NEO - shkencës në New Jersey, këta janë fëmijët heronjë

LEXO MË SHUMË

IMG_2979

Konsullata e Kosovës në Nju Jork, shënoi 25-vjetorin e Çlirimit të Kosovës

IMG_2986

Kosova me 10 medalje në finalen e NEO – shkencës në New Jersey, këta janë fëmijët heronjë

Dubai Police Patrol, Dubai, UAE.

“8 milionë euro i kam për shpenzime personale”/ Gazetari i njohur tregon rastin e një shqiptari që kishte habitur policinë në Dubai

Monika-Kryemadhi-LSI

Bashkëshortja e Ilir Metes, Monika Kryemadhi, pesë orë rresht është marrë në pyetje nga SPAK-u, në Tiranë

gjermania-780x470

Gjermania ndahet sërish: Harta elektorale tregoi ndarje të thella

IMG_2914

Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar

drejtesi gjyq

FOTO/Detaje nga gjykimi për vrasjen e ekonomistes nga Kosova në Zvicër, nëna e saj gati sa nuk rrëzohet

euroo

Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?

Screenshot_2024-06-11-22-02-33-046_com.facebook.katana-edit

Shqiptarja Sabrina Vela nxënësja më e mirë (Valedictorian) në shkollë të mesme, Staten Island

INFO

NA NDIQ