Përfundon gjykimi për 16 vjeçaren nga Tetova, aktvendimi më 14 mars

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/03/2023

Ka përfunduar sot gjykimi për te dyshuarën për vrasjen e 16 vjeçarit nga fshati Novosellë, komuna e Zhelinës, vendimi pritet të merret me date 14 te këtij muaji.

Ndryshe kujtojmë se vrasja e 16 vjeçarit ka ndodhur më 21 dhjetor të vitit të kaluar.

TË FUNDIT
6 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
8 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
8 orë
Spanja kampione e Evropës
9 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
9 orë
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

ME TE LEXUARA

9 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
22 orë
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius
16 orë
Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua
8 orë
Spanja kampione e Evropës
21 orë
FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!
15 orë
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?
8 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
21 orë
Biden flet për sulmin me armë ndaj Trump

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

INFO

NA NDIQ