Përgjigjja epike që Arbana Osmani i jep Olta Gixharit

INA
INA

9 Shtator, 2023

Arbana Osmani dhe Olta Gixhari u njohën më shume gjatë sezonit të dytë në ‘Big Brother Albania” ku njëra modelonte e tjetra ishte si banore.

Aktorja njohur ka postuar një foto në mediat sociale ku shihen disa pije alkoolike, me mbishkrimin “Vetëm për njërën është kjo foto”, shkruan “Kosovarja”.Ku Arbana iu kthehet në ketë mënyrë, “Kam mbaru punë me ty me 6 maj”.

Nga ndjekësit e dyshes është marrë qesharake dhe nuk ndaluan duke komentuar.

https://vm.tiktok.com/ZMj69Xgoj/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ