Përleshje fizike mes mërgimtarit dhe serbit në kufirin Kroaci-Serbi

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/01/2022

Një përleshje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një mërgimtari nga Kosova dhe një serbi.

Video e këtij rasti është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Aty shihet se si mërgimtari afrohet tek vetura e serbit dhe pasi që bisedojnë diçka, ata kacafyten edhe fizikisht.

TË FUNDIT
2 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë
10 orë
Përurohet shtatorja e 7-vjeçarit, Leutrim Ahmetit të vr’arë nga serbët në Skenderaj
10 orë
Thaçit dhe Veselit u vazhdohet paraburgimi
1 ditë
VIDEO/Fotografi i Nju Jork Times që dokumentoi masakrën në Familjen Deliu kthehet në Abri-rrëfen duke qarë te varret
2 ditë
Djegia e flamurit shqiptar nga fansat e Serbisë, Blerim Latifi e quan zuzarë Dukën

ME TE LEXUARA

10 orë
Thaçit dhe Veselit u vazhdohet paraburgimi
10 orë
Përurohet shtatorja e 7-vjeçarit, Leutrim Ahmetit të vr’arë nga serbët në Skenderaj
2 orë
Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

LEXO MË SHUMË

IMG_3310

Paguan mbi 900€ për ‘ultra all-inclusive’, pas një dite “Sharr Travel” i njofton se oferta ishte me mëngjes dhe darkë

leutrim

Përurohet shtatorja e 7-vjeçarit, Leutrim Ahmetit të vr’arë nga serbët në Skenderaj

thaci-krasniqi-veseli-hage-selimi-specialja

Thaçit dhe Veselit u vazhdohet paraburgimi

wade goddard

VIDEO/Fotografi i Nju Jork Times që dokumentoi masakrën në Familjen Deliu kthehet në Abri-rrëfen duke qarë te varret

Blerim-Latifi

Djegia e flamurit shqiptar nga fansat e Serbisë, Blerim Latifi e quan zuzarë Dukën

danimarka kopenhagen

Ky është vendi evropian për të jetuar, pushimi vjetor deri 5 javë dhe rroga mesatare deri 5.000 euro

arlind sadiku

Koret raciste të tifozëve: Kosova është Serbi/ Ja reagimi i gazetarit… (VIDEO)

perleshje tifozet serb

Përleshje mes tifozëve anglezë dhe atyre serbë, shkak janë bërë shqiptarët (VIDEO)

Kurti

Kurti tregon përgjigjen e gjyshes së tij se pse “Bajrami i Madh” i ka tri ditë, kurse “Bajrami i Vogël” katër

INFO

NA NDIQ