Përleshje me armë në Çair, ka të arrestuar e të lënduar

INA
INA

22/02/2024

Sot rreth orës 15:00 është vërejtur një numër i madh i forcave policore, në Çair, teksa më pas MPB ka konfirmuar se bëhet fjalë për një perleshje me armë në një lokal.

“Sot (22.02.2024) rreth orës 15:00, zyrtarë policorë nga Njësiti i Policisë Intervenuese në SPB – Shkup, e kanë arrestuar A.N, duke vepruar pas kallëzimit të orës 14:00 se në një objekt hotelierik në rrugën “Kemal Sejfulla” në Shkup se ka qëlluar E.S, duke e plagosur në këmbë. Ndryshe pas dokumentimit të rastit, do të ngritet kallëzimi adekuat”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1265

Sondazhi i IRI: Serbia aleati më i rëndësishëm për qytetarët maqedonas, Bullgaria, Rusia dhe Kosova shihen si kërcënim

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Edhe 4 ditë deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet presidenciale, ja çfarë premtojnë e për çfarë akuzojnë kandidatët

FB_IMG_1713533454518

VLEN takon mërgatën shqiptare në Berlin dhe Cyrih

IMG_1268

Anketa e CRPC: VMRO-DPMNE në avantazh para LSDM-së, VLEN para Frontit Evropian, ja si janë me deputetë?

boki-649x430

Boki 13: Kam kërcënime nga politikanët aktualë nga pushteti! Zoran Zaev është gjithçka, vetëm jo njeri që e mbron ligjin

kurti mediat

Ushtrimet serbe në kufi, Kurti: Serbia paraqet kërcenim për Kosovën

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Anketa e CRPC: Davkova para Pendarovskit, Taravari dhe Osmani në një garë të ngushtë! (TABELA)

taravari kurti

Arben Taravari dhe Kryeministri Albin Kurti vizitojnë Zvicrën

stevo pendarovski

Pendarovski premton Veting për politikanët, gjyqtarët dhe prokurorët

INFO

NA NDIQ