Përleshje me armë zjarri në Shkup, dyshohet se ka viktima

Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri.

Jozyrtarisht, raportohet për një viktim dhe një të plagosur, njofton Alsat, përcjell agjencia e lajmeve INA.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 22:10. Jozyrtarisht bëhet fjalë për dy te rinjë, njëri nga fshati Bojanë dhe tjetri nga fshati Semenishtë.