Përplasen tre furgona në Strazhë, MPB me detaje rreth aksidentit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Shkurt, 2023

Paraditen e sotme ka ndodhur një aksident trafiku në afërsi të Strazhës, shkruan TV21. Janë përplasur tre furgona, ndërsa komunikacioni ka qenë i bllokuar deri në ora 09:10. Nga MPB për TV21 thonë se nga aksidenti ka mbetur i lënduar një shofer.

“Rreth orës 08:30 në rrugën kryesore Gostivar-Kërçovë, rreth dy kilometra nga Strazha, ka ndodhur një aksident trafiku mes tre automjeteve për transport mallrash (fugona): “Iveco” me targa të Prilepit që drejtohej nga 46-vjeçari R.B. nga Prilepi, një “Fiat” me targa të Shkupit që drejtohej nga 39-vjeçari C.M. nga Shkupi dhe një “Peugeot”, po ashtu me targa të Shkupit, që po drejtohej nga 38-vjeçari I.A nga Shkupi. Në aksident ka mbetur i lënduar drejtuesi i “Peugeot” I.A., i cili është dërguar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit “Ferid Murad” për ndihmë mjekësore”, thonë nga MPB./tv21.tv

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

daniel server

Serwer: Për situatën në veri, SHBA po mbështet 100% Serbinë

sulmi gazetaret

Kush janë sulmuesit e gazetarëve në veriun e Kosovës? (FOTO)

benzema

Benzema, ofertë nga Arabia Saudite, do të fitojë sa Ronaldo

IMG_1707

Mexhiti: Fraksionit të BDI-së po i bashkangjiten profesionistët e anashkaluar nga partia

Kurti Blinken

Kurti për The Guardian: Deklarata e Blinkenit ishte e padrejtë, e gabuar dhe shumë naive

pdk memli

PDK: Kryeministri Kurti po rrezikon raportet e Kosovës me SHBA-të, të ndryshojë urgjentisht qasjen

ahmeti

Shpend Ahmeti: Asnjë helikopter s’e ka shteti i Kosovës në rast të ndonjë krize

hovenier

Del transkripti i plotë: Hovenier foli për sanksionet e ShBA-së, tregoi se kush e mori vendimin për përjashtimin e Kosovës nga “Defender Europe 23”

spahiu

Spahiu: Kosova nuk duhet tërhiqet, është betejë për flamurin

INFO

NA NDIQ