Përplaset me veturë për vdekje një këmbësor te “Rruga e Plastikave” në Shkup

INA
INA

3 Shtator, 2023

Mbrëmë një veturë – taksi ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte rrugën tek “Rruga e plastikave” në Shkup, i njëjti nuk ka ndaluar por është larguar në drejtim të paditur.

Sipas dëshmitarëve okluar i ndjeri tashmë ishte i moshës 70 vjeçare, përcjellë Klan M.

Për më shumë detaje pritet gjatë ditës së sotme nga MPB-ja.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-00-08-01-741-edit_com.facebook.katana

Ndërron jetë Musadik Pajaziti i Grupit të Kumanovës

Screenshot_2023-09-21-23-35-55-588-edit_com.facebook.katana

Ringjallet “Ilirida”

higjiena komunale shkup protest

Këshilltarët e ASH-së rrëzojnë vendimin e Maznevës, rikthejnë në punë punëtorët e NPK “Higjiena Komunale” Shkup

IMG_5173

Kasami takim me Lazim Destanin, çka u dakorduan?

policia-1-1-1392x766

Dramë në Shkup: Përleshen fizikisht dy kinezë

harta-komunat-shqiptare-maqedoni

“Struga dhe Çairi më së paku premtime të mbajtura”/14 komuna shqiptare “nën thjerrën” e IDEA-s

IMG_5172

Fronti Evropian? – Hoxha: Nuk duhet hedhur si ide, jemi të hapur të bisedojmë!

IMG_5169

Taravari: Aleanca ka besueshmëri stabile në elektorat

IMG_5171

Spitali i Kumanovës me drejtore të re

INFO

NA NDIQ