Përplasja e ashpër mes Luizit dhe Efit: Çou moj dil…

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18 Prill, 2023

Duket se Luizi e ka harruar shoqërinë që ka pasur me Efin dhe nisur nga “sinjalet” e Kiarës ka filluar ta sulmojë.

Në një debat që ka pasur dyshja në ballkon, Luizi e ka përgëzuar Efin për lojën që është duke luajtur. Sipas tij Efi po përdor “kartën” e viktimës por në një tjetër formë nga çfarë e kanë përdorur banorët e tjerë.

Ndërkohë që në debat e sipër, Luizi I ka treguar derën Efit, teksa e ka nxitur që të dalë nga shtëpia.

Luizi: Çohu moj dil siç dalin të gjithë

Efi: Po nuk më intereson ore të dal. Ajo që dua të them unë është që unë nuk përdor çdo lloj forme për t’i nxjerr jashtë banorët.

Luizi: Unë e di ça forme po përdor dhe unë të heq kapelen bravo të qoftë. Njerëzit jashtë të shohin ndryshe, Nita shikon ndryshe…

Efi: Zëri jot ka dëshirë të ndikojë tek ata njerëzit jashtë, për ta menduar ashtu si do ti. Por nuk po më intereson fare, sepse kjo është mënyra e lojës time.

Luizi: Si lojtare bravo të qoftë. Unë nuk po të bëj presion, as po të them ‘kur të dal jashtë…’.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-01-00-12-22-617-edit_com.facebook.katana

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

INFO

NA NDIQ