Përplasje e ashpër Efi-Zhaklinës: Ishe në rregull me tradhtinë e Kristit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

Prime i Big Brother VIP Albania, është përcjellë me një sërë debatesh e diskutimesh.

Kiara mori avantazh si lidere e shtëpisë duke marrë informacione nga jashtë. Ajo pa edhe reagimet e Efit, në lidhje me situatën e saj dhe Luizit ditë më parë.

Kiara tha se është e zhgënjyer nga ajo se çfarë tha Efi.

Lidhur me këtë u debatua edhe në studio mes Efit dhe Zhaklinës, opinionistes së “BBVA”.

Debate kishte edhe në mes të Zhaklinës dhe Efit, pasi opinonistja e cilësonte dhunë veprimin e Luizit ndaj Kiarës në lavandëri, ndërsa Efi e mendonte të kundërtën.

Sipas Efit, opinonistët janë edhe kundër Luizit, pasi ajo tha se ata nuk u morën aq gjatë as për tradhtinë e Kristit ndaj të dashurës jashtë.

Kujtojmë se Zhaklina ka mbështetur lidhjen e Kristit me Keisin, teksa sonte tha se ata kanë diskutuar dhe gjykuar mjaft atë për lidhjen e tij jashtë.

TË FUNDIT
8 minuta
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
9 minuta
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
17 minuta
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
1 ditë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
1 ditë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
17 minuta
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
9 minuta
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
8 minuta
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

LEXO MË SHUMË

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

INFO

NA NDIQ