Përplasje e ashpër mes Xhulit dhe Vedatit, por pse?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/02/2023

Dyshja e konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova, Vedati dhe Xhuli kanë pasur një përplasje, ndërsa temë diskutimi ishte “Sfida e energjisë”.

Ata kanë akuzuar njëri-tjetrin për rrjedhshmërinë e sfidave, teksa kanë thënë se “dëmet” i paguajnë të gjithë banorët e tjerë.

Por, për çfarë saktësisht e kishin fjalën Vedati e Xhuli? Këtë e kuptoni përmes videove në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ