Person i ri, zakon i vjetër: Donaldi i jep Beatrixës shpulla e puthje njësoj si Borës

Donald Veshaj është personazhi më i komentuar në Big Brother Vip.

Aktori dhe këngëtari shqiptar i cili u bë pjesë e shtëpisë së famshme së fundmi i ka zhgënjyer të gjithë, shkruan lajmi.net.

Ai e harroi shumë shpejt çastin e madh me Bora Zemanin kur erdhi në Big Brother Vip, duke u hedhur në krahët e Beatrixës.

Theksojmë gjatë takimit me Boren u komentuan edhe gjestet e Donaldit kur e përqafonte e më pas i gjuante shpulla në formë loje.

Një gjë e tillë është vënë re edhe me rastin e tij me Beatrixën.

Ndryshe, Bora Zemani edhe pas kësaj situate ende nuk ka bërë reagim tjetër përveç se ka fshirë komentin e Beatrix./Lajmi.net/