Personazh i papritur në BBV3!

INA
INA

08/01/2024

Teksa jemi vetëm pak ditë nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, një tjetër personazh i njohur ka konfirmuar pjesëmarrjen. Veten në këtë format të famshëm do ta sfidojë edhe bashkëshorti i Fifit, Adis Patushi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Adisi, përmes një Instastory ku shkruan: “Shihemi se shpejti”, ndërsa në foto shihet logoja e Big Brother.

Kujtojmë që Fifi ka qenë një ndër banoret që bëri më së shumti bujë me lojën e saj dhe dinamikat e krijuara në shtëpinë e Big Brother

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ