Përveç bukës, paralajmërohet ngrirje e çmimeve të produkteve tjera

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

Me një foto para produkteve nga brumi, me mbishkrimin “next” që në përkthim mund të interpretohet si veprim i ardhshëm, ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi bashkë me kryeministrin Kovaçevski paralajmëruan edhe ngrirjen e çmimeve të produkteve nga brumi si dhe të produkteve nga qumështi.

TË FUNDIT
39 minuta
VLEN: Prokuroria të merret me Bujar Osmani për abuzime si ish-ministër i jashtëm
2 orë
Nga Kate Middleton, te Biden dhe drejtori i FBI, zbulohet se çfarë kërkonte agresori i Trump në internet
2 orë
Zhyti botën në ‘black-out’, çfarë është CrowdStrike dhe si u shkaktua ndërprerja globale në sistemin IT
2 orë
‘Nuk tërhiqem’! Biden reziston ndaj presionit për t’u larguar, beson tek fitorja në zgjedhje
2 orë
Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin

ME TE LEXUARA

23 orë
Takim në Ministrinë e Shëndetësisë për zgjerim të Listës pozitive me medikamente inovative
2 orë
‘Nuk tërhiqem’! Biden reziston ndaj presionit për t’u larguar, beson tek fitorja në zgjedhje
21 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes
1 ditë
Blindohet rezidenca verore e Putinit! Ka një mbrojtje të re ajrore që askush nuk mund të depërtojë
16 orë
Sa ortodoksë e katolikë banojnë në Shqipëri?
23 orë
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore
2 orë
Zhyti botën në ‘black-out’, çfarë është CrowdStrike dhe si u shkaktua ndërprerja globale në sistemin IT
20 orë
Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve...
1 ditë
Rama nga Londra: Shqipëria do të mikpresë vitin tjetër Samitin e Komunitetit Politik Europian

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

VLEN: Prokuroria të merret me Bujar Osmani për abuzime si ish-ministër i jashtëm

Trump Thomas Matthew Crooks tomas metju kroks

Nga Kate Middleton, te Biden dhe drejtori i FBI, zbulohet se çfarë kërkonte agresori i Trump në internet

haker

Zhyti botën në ‘black-out’, çfarë është CrowdStrike dhe si u shkaktua ndërprerja globale në sistemin IT

biden

‘Nuk tërhiqem’! Biden reziston ndaj presionit për t’u larguar, beson tek fitorja në zgjedhje

arrest ushtar blerim ramadani

Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin

faton hajrizi

Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua

zelenski trump

Zelensky uron Trumpin për nominimin, pajtohen për “takim personal”

ganimete musliu

Musliu: Fatoni i braktisur nga shteti i vet, krejtësisht i vetmuar u vra nga serbët

halil snopce

Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit

INFO

NA NDIQ