Pesë finalistët e BBVA3

Picture of INA
INA

19/05/2024

Mbrëmë janë zgjedhur pesë finalistët e Big Brother VIP Albania 3.

Romeo Veshaj, Julian Dedaj, Meriton Mjekiqi, Egla Ceno dhe Heidi Baci janë finalistët.

Finalja do të mbahet më 25 maj.

TË FUNDIT
8 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
8 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
12 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
23 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
23 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

1 ditë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
23 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
23 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
12 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
8 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
8 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ