Pjesë e Big Brother VIP Kosova? Luiz Ejlli befason me përgjigjen

Picture of INA
INA

14/05/2024

Fenomeni i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli, po vazhdon të jetë një emër shumë i kërkuar në treg.

Artisti shkodran së fundmi u konfirmua si fytyra e re promovuese e ‘Golden Eagle’.

Në një konferencë për media, ai u pyet edhe rreth Big Brother VIP Kosova, pasi ka pasur aludime të shumta.

“A është e vërtetë që do të jesh pjesë e Big Brother VIP Kosova?”, ka qenë pyetja e parashtruar.

“Nëse ta jap unë përgjigjen ç’kuptim ka, nuk do të ketë më zëra. Kështu që t’i lëmë zërat”, u përgjigj këngëtari për RTV Dukagjini.

Nuk dihet nëse kjo përgjigje ishte e qëllimshme apo nëse vërtetë ka diçka në këtë mes.

Theksojmë se Luizi vetëm pak javë më parë u bë baba i një vajze të quajtur, Luna Mari Ejlli.

TË FUNDIT
1 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
10 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
11 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
13 orë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

ME TE LEXUARA

2 ditë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
11 orë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
2 ditë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
10 orë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm
2 ditë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…
2 ditë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
1 orë
Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha
1 ditë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

romeo veshaj

Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3

meriton romeo

U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

ilnisa meritoni

Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia

egla

Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV

Egla Big brother

Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…

INFO

NA NDIQ