Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

ina-online
ina-online

30/09/2023

Bukuroshja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj është njëra nga fytyrat e dashura televizive.

Modelja me prejardhje nga Mali I Zi tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë, ku është e martuar dhe ka tri vajza.

Siç transmeton Telegrafi, para pak ditësh, modelja është bërë pjesë e kompeticionit të bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023, duke qenë anëtare e jurisë.

Ajo u paraqit mahnitëse në një set fotografish e cila i postoi në Instagram.

Me një fustan të gjatë, pa lidhëse e pa mëngë, i detajuar në pjesën e përparme me disa lule te mëdha, shfaq trupin elegant të modeles.

“Jam shumë i emocionuar që do të jem në juri në @missusa! Shikojeni drejtpërdrejt sonte në @thecw në orën 20:00.

Kaq shumë gra të bukura dhe të arrira për të zgjedhur… kjo do të jetë e vështirë.

Kush mendoni se do ta marrë titullin Miss USA?”– ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive të saj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ