Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

INA
INA

22/09/2023

Sezoni i dytë i “DWTS” në ekranin e Top Channel është në prag të nisjes, teksa gati cdo ditë janë duke u zbuluar konkurentët e programit të njohur të kërcimit nga faqja zyrtare në Instagram dhe intervistat në Top Media. Megjithatë, ata që nuk janë zbuluar të plotë janë anëtarët e jurisë. Deri më tani, Ilir Shaqiri ka konfirmuar se do jetë kryetari i jurisë këtë sezon, duke u rikthyer në fakt në karrigen e rëndësishme, ndërkohë që edhe Lori Bala dihet se do të jetë, nisur nga propozimi që mori vitin e shkuar, në finalen e sezonit të parë.

Valbona Selimllari po ashtu është gati e sigurtë që do të rikthehet, ndërsa emri i katërt, sipas disa raportimeve në mediat rozë është Olta Gixhari. Në lidhje me këtë ka reaguar vetë aktorja nëpërmjet një InstaStory ditën e sotme, teksa është pyetur nga ndjekësit për këtë rol të ri, ndërsa përgjigja e saj lë vend për dyshim.

“Mos u merrni me thashetheme”– shkruan Olta bashkangjitur pyetjes, teksa në një farë mënyre e mohon lajmin, duke e quajtur thashethem, por nga ana tjetër, e le mundësinë të hapur…

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ