Plaçkitet një laborator në Kumanovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/03/2022

Një e punësuar në një laborator privat në Kumanovë ka raportuar në polici se nga objekti i janë marrë para, përcjell TV21. Ngjarja ka ndodhur pak para mesnate.

“Mbrëmë në ora 23:55 në SPB Kumanovë nga një punonjëse e laboratorit në rrugën “Pirinska” ka raportuar se në laborator janë futur me dhunë dhe i kanë marrë para”, ka thënë policia”, njofton Sektori për Punë të Brendshme në Kumanovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

SONY DSC

Moti i ngrohtë “pushton” plazhet, fluks pushuesish në bregdetin shqiptar

INFO

NA NDIQ